úvodka na web

5. ročník soutěže BoostUp night

Koncept BOOSTUP NIGHT vznikl v podnikatelském klubu BOOSTUP. Celá akce si dává za cíl přestavit podnikatelské nápady studentů širší veřejnosti formou soutěže. Současně akce propojuje podnikavé studenty s lidmi, kteří jsou v businessu jako doma. Díky odborné porotě, která posuzuje studentské podnikatelské projekty, dostanou soutěžící kvalitní feedback, který může jejich podnikatelský záměr posunout dál. Celá akce je doplněna o rozhovory s vybranými hosty a o další zajímavý program. Nově jsou do role porotců posunuti i diváci, kteří mohou během samotného večera hlasovat pro svého favorita. Akce je pro veřejnost otevřená a je zdarma. Pokud by někoho BOOSTUP NIGHT zaujala, ale nemohl se dostavit osobně, tak nemusí smutně naříkat. Celou akci živě streamujeme! 

 

 

 

Jak vypadal letošní ročník?

boost up do textu

boost up do textu (1)

Chceš soutěžit?

Letos již máme kapacitu naplněnou. Ale mužeš to zkusit příští rok. Přednostně jdou do soutěže účastníci našeho LEVELUPu. Takže se příští rok přihlas do LevelUPu a budeš mít náskok. Začíname v březnu 2024. Sleduj nás na FB a IG, kde budeme postupně zveřejňovat další informace. 

 

Hosté BoostUp Night vol. 5

Adam Szabó je CEO firmy Driveto.cz, která je největším online poskytovatelem aut na flexibilní operativní leasing v ČR. Její hlavní výhodou je flexibilita, jelikož svým zákazníkům dokáže dodat auto ve velmi krátké době a umožňuje auto kdykoli vrátit nebo vyměnit v průběhu pronájmu. Zákazníci mají tedy úplnou svobodu a žádné dlouhodobé závazky. Další velkou výhodou je možnost objednat si auto kompletně online. Firma dosáhla v minulém roce obratu 300 mil. Kč a stále roste.

Michal Šmída je zakladatel a CEO Twisto Fintech a člen Forbes 30 under 30. Kariéru zahájil v Londýně, kde po dokončení studií na prestižní King’s College nastoupil do Barclays Capital. V zahraničí strávil celkem 11 let a když se v roce 2013 vrátil do České republiky, založil Twisto – první tuzemskou službu pro okamžitý nákup zboží na internetu s možností odložení platby. S týmem více než 120 členů a investorů jako ING, UNIQA, ENERN a ZIP získalo Twisto řadu významných ocenění v České republice i v zahraničí"

Michal Menšík vystudoval informační technologie na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2009 založil softwarovou společnost Inveo zaměřenou na e-commerce a marketing. V roce 2016 koupil přepravní firmu DoDo. Společnost patří mezi jednu z nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední Evropě. V roce 2016 firmu koupil jako ztrátový podnik s obratem necelých 300 tisíc korun od investiční skupiny KKCG Karla Komárka. V loňském roce firma dosáhla na obrat 1,3 miliardy korun. V současné době posiluje pozici především v zahraničí, kde se chce nyní soustředit zejména na německy mluvící země.

Pravidla soutěže

Partneři akce

CzechInvest_logo_CMYK-01_positive (1)

SIT MP

busyman_logo2019_blackfont_bw_shaded

Hlavni-Plzensky-kraj

bic-logo-rgb-primary (1)

SITPort (1)

patentoid-logo-na-vysku-na-svetle-pozadi-rgb-200px@72ppi

Loga_Plán obnovy, EU gen, MPO, CI_03ctverec