Level Up

LevelUp je 10týdenní akcelerační program, který tě provede první fází přípravy podnikatelského záměru. Budeš mít možnost pracovat na svém projektu a dojít třeba až k samotné realizaci.

Během těchto 10 týdnů projdeš uceleným programem workshopů, které vedou podnikatelé a odborníci ve vybraných oblastech. Seznámíš se tak se základními pilíři úspěšného podnikání, jako jsou marketing & sales, financování a stanovení ceny, business plán, prezentační dovednosti, …

Smyslem LevelUpu je posunout tě vpřed, ať už je tvoje startovní pozice jakákoli.

Program je ZDARMA. Stačí se REGISTROVAT, přijít a začít makat na svém projektu.

Sleduj nás na FB, IG a LI, kde budeme postupně zveřejňovat další informace. 

Vyvrcholením celého programu je soutěžní galavečer BoostUp Night, kterého se mohou zúčastnit všichni členové akceleračního programu LEVEL UP. Během večera dostaneš příležitost představit svůj podnikatelský záměr před porotou složenou z významných lidí podnikatelského prostředí. Je to velká příležitost nejen vyhrát hodnotné ceny, ale také zaujmout potenciální investory či navázat důležité kontakty.

V případě jakýchkoli otázek nás neváhej kontaktovat na boostup@rek.zcu.cz.

LEVEL UP 2024 - Startuje 5.3.2024 - RICE (FEL)

LevelUP_6

Absolventi Level Up

Kde nás najdeš?

Naši mentoři

Jakub Domitra

specializace: Fundraising a Finanční plán

Jakub je výkonným ředitelem ve firmě busyman.cz, která propojuje startupy a tzv. andělské investory, kteří hledají unikátní produkty a služby, které by podpořili v jejich vzniku, uvedení na trh nebo růstu. V rámci Busyman má na starosti komunikaci a přípravu projektů pro investory, vnitřní koordinaci a reprezentování firmy na konferencích. Díky kombinaci zkušeností z oblasti strojírenství a financí může start upům poskytnout komplexní služby.

Kamil Pošvic

specializace: Lean Canvas

Kamil roky působí jako mentor a expert mnoha akceleračních programů pro začínající podnikatele a firmy. Kromě našeho LevelUp ho můžete potkat i v Google For Startups, Start it @ČSOB či Česká spořitelna a Silnější hybatelé. Kamil je dobrý v tvorbě business plánu, procesním modelování, řízení rizik a cenotvorbě. Pracuje jako programátor, ale má za sebou roky praxe z finančního sektoru.

Jana Havlíčková

specializace: Networking
 
Jana vystudovala marketing a management a od roku 2003 se věnuje vzdělávání a pořádání různých akcí, od roku 2011 hlavně akcí na podporu podnikání. V Plzni 13 let organizuje podnikatelské kluby Pilsen Business Network a spolupořádá Plzeňský business kotel. Je také tajemnicí Technologické Iniciativy Plzeň, která sdružuje technologické firmy v západních Čechách. V minulosti si prošla Business for Breakfast a Business Friends a také pořádala Marketikon (konferenci o marketingu). Krom toho se věnuje vzdělávání dospělých. Vlastní malou vzdělávací agenturu, ve které pomáhá velkým i malým firmám s tvorbou a rozvojem strategie. Jana má zkušenosti s vedením větších týmů a také s podnikáním formou franšízy.
Jana žije podle svého oblíbeného vzorce: live-learn-teach-repeat a svým klientům připomíná, že práce nás musí bavit, rozvíjet nás a pomáhat také ostatním růst, protože co neroste, to umírá a my jsme tu proto, abychom si život užili, ne ho jen přežili.

Tomáš Rusňák

specializace: Osobní značka

Tomáš je hypoteční specialista a obchodník. Ve financích se pohybuje od roku 2011. Za dobu ve finančním sektoru má za sebou kolem 450 spokojených klientů a zprostředkované hypotéky za více než 1,7 miliardy Kč. Jedná se o jednoho z nejvýznamnějších hypotečních specialistů v ČR. Natáčí úspěšný podcast o hypotečním a realitním trhu, pravidelně školí kolegy z branže nebo přednáším na konferencích, ve firmách a na univerzitách.

Filip Soukup

specializace: Sales

Filip v současné době pracuje pro Prospirio. Pomáhá klientům rozjíždět nové projekty, ujasnit si a formulovat jejich strategii, poznat svého zákazníka a definovat první kroky, které jsou potřeba k úspěšné realizaci.
Specializuje se na:

  • Hledání nových cest k zákazníkům a jejich skutečných potřeb
  • Rozjezd nových projektů, startupů + Business development
  • Interaktivní tréninky, společné výjezdy za zákazníky

Tanya MFK

specializace: Price and Value

Tanya je obchodní poradkyně, moderátorka pořadu My Designed Life Show, mezinárodní řečnice a životní stratég. Má více než 18 let zkušeností s globálním marketingem, rozvojem podnikání a strategickým plánováním, pracovala se společnostmi z Fortune 500 a milionovými startupy až po soloprůmyslníky a malé firmy. Vede mastermindy, kurzy, workshopy a retreaty, na kterých učí podnikatele, jak rozplést svůj byznys, odblokovat svůj život a uvolnit své vize, aniž by obětovali radost nebo zdravý rozum.

Jindřich Kodet

specialiazce: Price and Value

Jindřich Kodet, spolumajitel účetní firmy Guru Accounting s.r.o., která byla založena v roce 2017, představuje přednášku na téma "Price and Value". Svoji vášeň pro účetnictví projevuje již od roku 2007 a od roku 2020 se také věnuje workshopům a mentoringu ve spolupráci se SITportem v Plzni. Jeho přednáška se zaměřuje na klíčovou roli ceny a hodnoty v podnikání a jak správně nastavit cenovou strategii. Mimo pracovní sféru miluje Jindřich kontakt s lidmi, cestování, kávu, tetování a svého pejska.

Vladimír Kvarda

specialiazce: Prezentační dovednosti

Vláďa je ředitelem společnosti Patentoid, která je prvním specializovaným portálem pro registraci ochranných známek a průmyslových vzorů online v ČR. V Patentoidu prvotně řešil vstup na nové trhy a business development. Nyní má na starost celý Patentoid, který dnes působí v České republice, Slovensku, Velké Británii a dalších anglicky mluvících zemích, kde nabízí komplexní služby v rámci celého duševního vlastnictví. LevelUpem prošel i jako účastník a se svým podnikatelským nápadem vyhrál BoostUp night vol2.

Partneři akce

CzechInvest_logo_CMYK-01_positive (1)

SIT MP

busyman_logo2019_blackfont_bw_shaded

Hlavni-Plzensky-kraj

bic-logo-rgb-primary (1)

SITPort (1)

patentoid-logo-na-vysku-na-svetle-pozadi-rgb-200px@72ppi

Loga_Plán obnovy, EU gen, MPO, CI_03ctverec