Level Up

LevelUp je 8týdenní akcelerační program, který provází zájemce z řad studentů první fází přípravy podnikatelského záměru. Studenti mají možnost pracovat na svém projektu a dojít tak do preinkubační fáze či k samotné realizaci.

BoostUp se snaží studentům ukázat výhody zázemí univerzitního prostředí, kde mohou plně využít svůj potenciál a vzdělání, které se jim na univerzitě dostává.

Během těchto 8 týdnů se koná ucelený program workshopů pod vedením těch největších špiček ve svém oboru. Témata jsou vybrána tak, aby mohl účastník programu reálně začít podnikat. Seznámí se tak se základními pilíři úspěšného podnikání, jako jsou marketing & sales, financování a stanovení ceny, business plán, prezentační dovednosti, …

Smyslem LevelUpu je posunout účastníka vpřed, ať už je jeho startovní pozice jakákoli.

Vyvrcholením celého programu je soutěžní galavečer BoostUp Night, kterého se mohou zúčastnit všichni členové programu. Během večera dostanou příležitost představit svůj podnikatelský záměr před porotou složenou z významných lidí podnikatelského prostředí, a to jak na české, tak světové úrovni. Je to velká příležitost nejen vyhrát hodnotné ceny, ale také zaujmout potenciální investory či navázat důležité kontakty.

Zúčastnit se může každý, kdo se nebojí postavit na start. Překážky už překonáme společně. 

Přihlášení online
 
V případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese boostup@rek.zcu.cz nebo osobně v kanceláři UK628.

LEVEL UP - PROGRAM 2020

  • 1. 4. 2020        Podnikání a jak začít

  • 8. 4. 2020        Business Model Canvas

  • 15. 4. 2020      Efektiní komunikace

  • 22. 4. 2020      Proč a jak nastavit cenu

  • 29. 4. 2020      Networking & Fundraising

  • 6. 5. 2020        Marketing

  • 13. 5. 2020      Sales